Ми подаруємо Вам свято!

Про компанію

 

   Наше підприємство з'явилося на ринку більше 10 років тому, і ми поклали всі зусилля, щоб стати компанією з гарною репутацією. Компанія знаходиться в постійній розробці нових видів продукції, розширенні ринку та підвищення довіри партнерів.

   Заради кількох днів святкового настрою наші працівники двох невеликих фабрик в Куп'янську Харківської області працюють весь рік. Сезон замовлень починається ранньою весною, пік припадає на початок осені, напруга стихає лише до початку новорічних свят. Близько 60% нашої продукції йде до Росії. Ще десята частина припадає на Вірменію та Ізраїль. Щороку наші художники створюють нові малюнки відповідно до східного календаря і споживчим попитом.

   На початку своєї роботи підприємство зробило акцент на використанні у виробництві переважно імпортної сировини та матеріалів, зокрема в срібленні, забарвленні і обробці скляних виробів використовуються матеріали відомих німецьких фірм, що дозволяє підвищити якість ялинкових прикрас до рівня основних виробників Європи, таких як Німеччина, Польща , Англія, Італія, інші. Наша продукція задовольнить найвишуканішого покупця, нею прикрашають новорічні ялинки у всіх містах України.

Подняться вверх